Certifikace KNX

V týdnu od 22. do 26.1. probíhalo v centrále společnosti ABB s.r.o. Elektro-Praga v Jablonci nad Nisou školení zaměřené na KNX systém inteligentní elektroinstalace. Tohoto školení se zúčastnili i naši zaměstnanci, a tak jsme se stali od 26.1.2018 certifikovanou firmou s právem realizace těchto instalací pod hlavičkou mezinárodní asociace KNX.

Dle asociace KNX “ je technika KNX celosvětovým standartem pro všechny aplikace automatizace domů a budov od řízení osvětlení a stínění až po různé bezpečnostní systémy, vytápění, větrání, klimatizaci, monitorování, alarmy, regulaci vody, řízení energie, inteligentní měření a také domácí spotřebiče, audio/video a mnoho dalšího. KNX je celosvětovým standardem pro automatizaci domů a budov s jednotným návrhem nezávislým na výrobci a nástrojem uvedení do provozu (ETS) s kompletní sadou podporovaných komunikačních médií (TP, PL, RF a IP) a kompletní sadou podporovaných konfiguračních režimů (systémový a easy-snadný režim). KNX je schválený jako evropská (CENELEC EN 50090 a CEN EN 13321-1) i mezinárodní norma (ISO/IEC 14543-3).“ (viz https://www.knx.org/cz/)

V případě zájmu o tento druh elektroinstalace se na nás neváhejte obrátit. 

Napsat komentář

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*